چطور به فروشگاه اینترنتی بونتک اعتماد کنم؟

بدون شک یکی از دغدغه های اصلی خریداران هنگام خرید از یک فروشگاه اینترنتی این است که فروشگاه مد نظر مورد اعتماد هست یا نه.پس یکی از ارکان اصلی هر فروشگاه اینترنتی اعتمادسازی و ارائه مدارک معتبر است تا مشتریان بتوانند با خیال راحت خرید خود را انجام دهند.

دغدغه های خریداران شامل چند مورد می شود که به اختصار در ذیل به آنها اشاره شده است؛

۱) آیا فروشگاه اینترنتی مد نظر جنس اورجینال می فروشد؟
۲) چطور مطمئن شوم جنس به صورت صحیح و سالم به دستم می رسد؟
۳) جنس چند روزه به دستم می رسد و …

فروشگاه اینترنتی بونتک مفتخر است که با اخذ مجوزهای قانونی از مراجع مربوطه فعالیت می کند و با اطمینان اعلام می داریم اجناس فروشگاه ما همگی اصلی و اورجینال بوده و تماما دارای گارانتی معتبر می باشند.
لطفا جهت روشن شدن قضیه موارد زیر را مطالعه فرمایید؛

۱) نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد)

این نماد در واقع هویت و اصالت یک سایت اینترنتی را نشان می دهد. در تعریف این نماد آمده است که تایید یک فروشگاه اینترنتی توسط یک موسسه ثالث تاثیر زیادی روی جلب اعتماد مشتریان خواهد داشت که در واقع همینطور هم هست.
کاربر با مشاهده این نماد احساس امنیت بیشتری می کند چون بعدا می تواند تخلفات آن سایت را از طریق مراجع قانونی پیگیری کند.
فروشگاه اینترنتی بونتک دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و مشتریان عزیز با خیال راحت می توانند خرید خود را انجام دهند.

۲) تضمین اصالت کالا

کالاهایی که در فروشگاه ما به فروش می رسند هم با ضمانت شفاهی ما و هم با ضمانت کتبی شرکت های گارانتی اصل و اورجینال می باشند.
مشتریان عزیز می توانند هنگام تحویل کالا سالم و اصل بودن کالا را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن کالا را برگردانند. به عبارت دیگر ضمانت بازگشت کالا یکی دیگر از ارکان اساسی فروشگاه ما می باشد.

۳)خرید حضوری

ما برای مشتریان عزیزی که به هر دلیلی به خرید غیرحضوری اعتماد ندارند هم چاره ای اندیشیده ایم!این مشتریان می توانند به صورت حضوری به فروشگاه ما که آدرس آن در سایت قید شده است مراجعه نموده و پس از اعتماد به مجموعه ما خرید های بعدی خود را از طریق سایت ما و به صورت غیر حضوری انجام دهند.

کارشناسان فروش ما همه روزه، حتی در روز های تعطیل از ساعت 9 صبح تا 11 شب درخدمت شما مشتریان عزیز می باشند و شما می توانید در تایم گفته شده با آنها در تماس باشید.شماره های تماس ثابت و همراه در بخش تماس با ما قید شده اند.

۴) مشتریانی که از ما خرید کرده اند

در پایان برای جلب اعتماد هرچه بیشتر شما سعی می کنیم نظرات مشتریانی را که از ما خرید کرده اند و از محصول خریداری شده عکس و یا فیلم فرستاده اند‌ به اشتراک بگذاریم.همچین در قسمت اعتماد مشتریان فیش های واریزی بیعانه سایر مشتریان را مشاهده می کنید که به نظر خیلی از مشتریان یکی از بهترین راه های اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی است!