شماره های تماس با ما : آقای معارفی : 09183845789 - خانم فرجی : 09913335630 - آقای خدری : 09182498959

راهنمای خرید سرخ کن رژیمی + معرفی 5 مدل بهترین سرخ کن رژیمی

بازدید: 2,491 بازدید
راهنمای خرید سرخ کن رژیمی + معرفی 5 مدل بهترین سرخ کن رژیمی

سرخ کن های رژیمی در این چند سال اخیر سر و صدای زیادی در بین لوازم آشپزخانه ایجاد کرده اند. اگر شما قصد خرید سرخ کن رژیمی دارید قبل از خرید سوالاتی وجود دارد که ممکن است شما هم بخواهید به آن ها پاسخ داده شود. اگر از ابتدا شروع کنید، باید بدانید که سرخ کن رژیمی دقیقا چه کار می کند و چگونه از آن استفاده می شود. در ادامه قبل از خرید سرخ کن رژیمی سوالاتی وجود دارد که به آن ها در راهنمای خرید سرخ کن رژیمی پاسخ می دهیم. سولاتی از قبیل : آیا سرخ کن رژیمی واقعاً سرخ می کند؟ و آیا سرخ کن های رژیمی سالم تر از فرهای معمولی هستند؟ چه چیزی می توانید در سرخ کن رژیمی درست کنید و کدام نوع سرخ کن برای عادات آشپزی شما بهترین است؟ مهمتر از همه، آیا یک سرخ کن رژیمی ارزش خرید را دارد؟

آیا حتما باید سرخ کن رژیمی بخریم؟

اینکه آیا سرخ کن رژیمی برای شما مناسب است یا نه، در نهایت تصمیمی است که باید شما بگیرید. اما به عنوان یک فروشنده که شانس امتحان بسیاری از جدیدترین لوازم آشپزخانه را داشتیم، می توانیم بگوییم که سرخ کن رژیمی یکی از لوازم کوچک مورد علاقه شخصی بسیاری از کاربران است و مشتریانی زیادی وجود دارد که از فروشگاه بونتک مدل های مختلف این سرخ کن را تهیه کرده اند و از کارکرد آن بسیار راضی بودند. این یکی از مواردی است که ما حداقل چند بار در هفته آن را به افرادی که قصد خرید دارند توصیه می کنیم. سرخ کن های رژیمی طوری غذا را سرخ می کنند که هیچ چیز دیگری در آشپزخانه مشابه آن ها انجام نمی دهد. کار با آنها بسیار آسان بوده و قابلیت تمیز کردن راحتی دارند. علاوه بر این، سرخ کن های رژیمی هزینه زیادی ندارند، به خصوص اگر بدانید چه مدلی می خواهید و به دنبال چه چیزی باشید.
در این پست و راهنمای خرید سرخ کن رژیمی، ما بهترین کاربردهای سرخ کن رژیمی مد روز و جدید را بررسی می کنیم و انواع مختلف سرخ کن رژیمی را توضیح می دهیم تا به شما کمک کند خرید آگاهانه تری داشته باشید.

آیا حتما باید سرخ کن رژیمی بخریم؟

سرخ کن رژیمی چیست؟

برخلاف نام، سرخ کن رژیمی در واقع اصلا سرخ نمی شود. در عوض، سرخ کن رژیمی بیشتر شبیه یک اجاق همرفتی است که هوای گرم را با یک فن به گردش در می آورد. تفاوت اصلی بین یک اجاق همرفتی معمولی و سرخ کن رژیمی این است که فن سرخ کن رژیمی سریعتر می دمد و محفظه ای که غذا در آن پخته می شود اغلب (نه همیشه) کوچکتر است. به دلیل این دو مورد، تمام آن هوای گرم با سرعت بیشتری به غذا برخورد می کند و بنابراین گرمای زیادی را در حین انتقال از دست نمی دهد. اکثر سرخ کن های رژیمی دارای یک قفسه رنده شده یا سبد سوراخ دار هستند تا هوا بتواند از هر طرف به غذا برسد و به آن برخورد کند.
این برشته کردن سریع و داغ می تواند مرغ، سیب زمینی، تنقلات یخ زده، سبزیجات و ماهی را بدون پختن بیش از حد داخل آن به سرعت قهوه ای کند. این عمل بسیار شبیه به طرز کار سرخ کردنی های معمولی است که هم مقایسه و هم نام این محصول از آنجا گرفته شده است.

سرخ کن رژیمی چیست؟

کیفیت و طعم غذا در سرخ کن رژیمی

نکته مهمی که در سرخ کن های رژیمی وجود دارد طعم واقعی غذاهاست.به دلیل اشباع نشدن غذاهای سرخ شده با روغن، برخی غذاهای سرخ شده طعم بهتری دارند زیرا با روغن سنگین اشباع نشده اند و این خاصیت باعث میشود که طعم غذا بر طعم روغن غلبه کند.

آیا سرخ کن های رژیمی سالم هستند؟

همه چیز به آنچه در سرخ کن رژیمی خود درست می کنید بستگی دارد، اما پختن چیزی در سرخ کن با هوا تقریباً سالم تر از سرخ کردن آن در ماهیتابه در روغن است. روغن کمتر به معنای چربی کمتر و کالری کمتر نیز می باشد.به همین دلیل غذاهای سرخ شده با سرخ کن های رژیمی نسبت به غذاهای سرع شده با روغن سالمتر هستند.

در سرخ کن رژیمی چه می توانید بپزید؟

اگر به بهترین غذاهای سرخ شده فکر می کنید می توانید بال مرغ، مرغ سرخ شده، سیب زمینی سرخ کرده و مواردی از این قبیل برای سرخ کن رژیمی مناسب هستند.روال کار سرخ کن های رژیمی به اینصورت است که قسمت بیرونی آن ترد و قهوه ای می شود و داخل آن زیاد پخته نمی شود.

آیا نیاز به استفاده از روغن در سرخ کن رژیمی دارید؟

پاسخ کوتاه: خیر نیازی به روغن ندارید. اما برخی از غذاها با پوشش روغن پخت و پز خوب عمل می کنند. سبزیجات از جمله لوبیا سبز، کلم بروکلی، مارچوبه و حتی سیب زمینی اگر آنها را در سرخ کن بدون روغن بریزید خشک می شوند و کمی روغن زیتون به شما کمک کند.
به یاد داشته باشید، شما هنوز از روغن بسیار کمتری نسبت به سرخ کردنی در ماهیتابه استفاده می کنید که در آن غذا در تمام مدت پختن در روغن می نشیند یا غوطه ور می شود. هر چیزی که دارای مقداری روغن ذاتی باشد، مانند مرغ یا ماهی قزل آلا، مقدار زیادی روغن طبیعی دارد تا در حین پخت و پز به خود بچسبد.

آیا نیاز به استفاده از روغن در سرخ کن رژیمی دارید؟

قیمت سرخ کن های رژیمی چقدر است؟

مانند هر چیز دیگری می توانید هزینه زیادی برای سرخ کن رژیمی بپردازید، اما طبق تجربه ما، گران ترین سرخ کن ها لزوما بهترین نیستند. سرخ کن رژیمی در واقع یک دستگاه خیلی پیچیده نیست، بنابراین شما واقعاً نیازی به هزینه زیادی برای خرید سرخ کن رژیمی ندارید. مدل‌های سرخ‌کن رژمی کوچک از قیمت کمتر از 2 میلیون شروع می‌شوند و کار مفیدی را انجام می‌دهند.اگر شما می خواهید هزینه زیادی برای خرید سرخ کن رژیمی بپردازید قطعا باید از محصولی که می خرید انتظار بیشتری مثل ساخت بهتر، ظاهری واضح تر و به طور کلی قدرت بیشتری خواهید داشت.

اندازه یک سرخ کن رژیمی چقدر باید باشد؟

اگر برای یک یا دو نفر آشپزی می کنید، یک سرخ کن رژیمی 2 یا 3 لیتری باید به اندازه کافی بزرگ باشد. ما پیشنهاد می کنیم برای هر فردی که مرتباً برای او غذا درست، یک لیتر ظرفیت اضافه کنید. بنابراین، اگر قصد دارید به طور منظم برای پنج نفر سرخ کنید، برای مدل 5 لیتری اکتفا کنید.
سرخ کن های رژیمی کوچکتر به معنای ظرفیت کلی کمتری است، بنابراین ممکن است مجبور شوید به صورت مکرر غذا بپزید.برای مثال با استفاده از ران مرغ متوسط به عنوان واحد اندازه گیری، یک سرخ کن رژیمی 2.5 لیتری می تواند سه ران را در خود جای دهد.

سرخ کن رژیمی دیجیتال یا آنالوگ؟

این به ترجیح شخصی شما بستگی دارد که سرخ کن رژیمی دیجیتال بخرید و یا آنالوگ. اما کنترل ها ارتباط زیادی با عملکرد یا نتیجه نهایی ندارند. سرخ کن های دیجیتالی برای چیزهایی مانند بال مرغ، سیب زمینی سرخ کرده، ماهی و مواردی از این دست تنظیمات از پیش تعیین شده دارند، اما با چندبار استفاده می توجه می شویم که حتی اگر پیش تنظیم ها وجود داشته باشند، فقط چند بار طول می کشد تا بفهمم چقدر غذاها به چه مدت زمان نیاز دارند و دمای صحیح را یاد می گیرم و در نهایت بهترین غذا را درست می کنیم. سرخ‌کن‌های دیجیتالی قیمت کمی بالاتر دارند و به خاطر پانلی که دارند باید از آن بخوبی محافظت کرد ولی در عین حال خواندن دیجیتالی دما و زمان پخت می‌تواند گزینه و امکان خوبی باشد.

سرخ کن رژیمی دیجیتال یا آنالوگ؟

مزایا و معایب سرخ کن رژیمی چیست؟

سرخ کن های رژیمی در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. آنها همه کاره هستند، استفاده از آنها آسان است و طعم سرخ شده بدون روغن را می دهند. مانند هر محصولی آنها نیز دارای معایبی هستند. تمیز کردن آنها یکم وقت گیر است و ظرفیت پخت و پز محدودی دارند.

بهترین سرخ کن رژیمی کدام است؟

سوال دیگری که همیشه مشتریان در راهنمای خرید سرخ کن رژیمی از ما می پرسند این است که بهترین سرخ کن رژیمی کدام است؟ پاسخ این سوال بستگی به نیاز و بودجه شما دارد. خوشبختانه، ما بهترین سرخ کن‌های رژیمی جدید و پرطرفدار در سال 2022 در اندازه‌ها، سبک‌ها و قیمت‌های مختلف هم در سایت قرار دادیم که هم خود ما و هم مشتریان عزیز تست کرده‌ایم تا به شما در تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین سرخ کن رژیمی کمک کند.

معرفی 5 مدل بهترین سرخ کن رژیمی

بعد از اینکه در مورد سرخ کن رژیمی و راهنمای خرید سرخ کن رژیمی صحبت کردیم ، می خواهیم در این بخش هم به معرفی معرفی 5 مدل بهترین سرخ کن رژیمی بپردازیم.توجه داشته باشید که این مدل ها جز پرفروش ترین سرخ کن های فروشگاه بونتک بوده و تمام مشتریان عزیز که از سایت بونتک این محصولات را خریداری کرده اند کاملا راضی بودند.

سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8205

سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8205

استفاده از سرخ کن در منازل به دلیل استفاده زیاد از روغن منسوخ شده و برای خرید سرخ کن تردید های بسیاری در ذهن ما وجود دارد، اما سرخ کن هنریچ HFR-8205 برای سرخ کردن به روغن بسیار کمی نیاز دارد . این مدل سرخ کن در کنار غذای لذیذی که برای ما فراهم می کند، هیچ آسیبی به سلامتی و بدن ما نمی رساند.طرز کار این سرخ کن شباهت زیادی به فر دارد زیرا با استفاده از هوای گرم که توسط المنتها تولید می شود و در جریان است (توسط فن های قوی) ، غذا به جای سرخ شدن با حرارت زیاد کبابی می شود. این سرخ کن دارای مجاری، برای رفت و آمد بهتر هوا می باشد.

قیمت و خرید سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8205

سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8203

سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8203

امروزه سرخ کن رژیمی هنریچ مدل HFR-8203 به یکی از اجزای اصلی پخت و پز آسان و سریع تبدیل شده است. و در دو نوع معمولی و رژیمی در بازار وجود دارد. همان طور که می دانید غذاهای سرخ کردنی در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارند.منتها استفاده مکرر از غذاهای سرخ کردنی برای سلامتی مضر می باشد. همچنین به علت مصرف روغن زیاد در سرخ کن های معمولی، سرخ کن های بدون روغن یا رژیمی که با سلامتی افراد سازگارتر می باشند، روانه بازار شدند. یکی از بهترین مدل های باکیفیت و منحصر به فرد این دستگاه، سرخ کن بدون روغن ،رژیمی، هنریچ مدل HFR8230 میباشد.

قیمت و خرید سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8203

سرخکن پروفی کوک مدل PC-FR1115

سرخکن پروفی کوک مدل PC-FR1115

سرخ کن بدون روغن پروفی کوک مدل ProfiCook PC-FR 1115 H از توان 1500 وات بهره گرفته است. قدرت 1500 وات امکان سرخ کردن هر نوع مواد غذایی را داشته و می تواند هر مصرف کننده ای را کاملا راضی نماید. استفاده از ترموستات قابل تنظیم مصرف کننده می تواند با توجه به نوع مواد غذایی میزان گرما را تعیین نموده تا به بهترین پخت برسد. امکان تنظیم زمان نیز در سرخ کن رژیمی ProfiCook PC-FR 1115 میسر است و مصرف کننده قادر است، تا یک ساعت زمان پخت را تنظیم نماید.

قیمت و خرید سرخکن پروفی کوک مدل PC-FR1115

سرخ کن بدون روغن نوال مدل ۵۱۱۵

سرخ کن بدون روغن نوال مدل ۵۱۱۵

سرخ کن نوال FRY-5115 دارای توان ۱۸۰۰ وات است که با این موتور قدرتمندی که دارد غذای های خوش طعم و بوی را در اختیار شما قرار می دهد. مواد غذایی در سبد مخصوص قرار می گیرد و به صورت کشویی در قسمت پایینی قرار می گیرد. و به کمک دسته اروگونومیکی که این برای این سبد تعبیه شده است می توان به آسانی ان را جابه جا کرد. بدنه سرخ کن به خاطر عایق بندی که دارد در تمام مراحل پخت خنک است. سرخ کن نوال در رنگ بدنه مشکی براق وارد بازار شده است که جلوی شیکی را به محیط شما می بخشد. با خرید این سرخ کن نوال از محصول سرخ شده ی پر چرب خداحافظی کنید و غذا های سالم را برای خود و کودکان خود تهیه کنید. و از بیماری ها چربی دور بمانید.

قیمت و خرید سرخ کن بدون روغن نوال مدل ۵۱۱۵

سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8206

سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8206

سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8206 به جرات یکی از با کیفیت ترین و خوش طرح ترین سرخکن های تمام بازار است.این سرخ کن دارای صفحه دیجیتالی می باشد که اطلاعات مختلف چرخه پخت و پز و سرخ کردن مثل دمای پخت و زمان باقی مانده را نشان می دهد.سرخکن های بدون روغن تا حد زیادی شبیه به توستر عمل می کنند یعنی غذا را با استفاده از جریان همرفتی هوا سرخ می کنند ولی باید حین سرخ شدن کاربر به این نکته دقت داشته باشد که غذا را مرتبا جابجا کند تا همه قسمت همه به یک میزان و یکنواخت سرخ شوند.موتور دستگاه دارای توان 1800 وات واقعی می باشد که این توان گرمای فوق العاده ای فراهم می کند و می تواند یک تکه استیک بزرگ را کاملا مغزپخت کند.

قیمت و خرید سرخکن رژیمی هنریچ مدل HFR-8206

چه مقدار غذا می توانید در سرخ کن رژیمی سرخ کنید؟

اکثر سرخ کن های استاندارد بسته به نوع غذا می توانند غذای کافی برای 2 تا 4 وعده را در خود جای دهند و نکته مهم این است که سبد سرخ کن را بیش از حد نباید پر کرد.

عمر مفید سرخ کن های رژیمی چقدر است؟

سرخ کن های رژیمی بسته به دفعات استفاده از آنها می توانند تا سال ها بدون هیچ مشکلی کار کنند. یک سرخ کن رژیمی خوب باید حداقل چند سال دوام بیاورد. شما می توانید با تمیز نگه داشتن آن و پیروی از راهنمای سازنده، عمر سرخ کن خود را افزایش دهید.

آیا سرخ کن های رژیمی برق زیادی مصرف می کنند؟

مقدار برقی که سرخ کن رژیمی مصرف می کند نسبتا کم است. این در مقایسه با اجاق های القایی و مایکروویو است. اکثر سرخ کن های رژیمی که در حال حاضر در بازار موجود هستند مصرف برق کمتری دارند.

مطالب پیشنهاد شده دیگر :

راهنمای خرید چای ساز + معرفی ۵ مدل بهترین چای ساز

راهنمای خرید گوشت کوب برقی + معرفی ۱۰ مدل پرفروش ترین گوشت کوب برقی

راهنمای خرید یخچال + معرفی بهترین مدل های یخچال

5/5 - (4 امتیاز)
دسته‌بندی راهنمای لوازم خانگی
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

3 پاسخ به “راهنمای خرید سرخ کن رژیمی + معرفی 5 مدل بهترین سرخ کن رژیمی”

  1. سلام
    ما یک سرخ کن بدون روغن مدل تفال خریدیم و یک ساعت طول می کشه تا یک ران مرغ سرخ کنه
    برای همه اینجور هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت